صفحه اصلي
نمایش جزییات خبر
     
 
جلسه حلقه صالحین بسیج ثبت احوال استان با موضوع عفاف و حجاب  
اخبار عمومی
روابط عمومی
 

اولین جلسه کمیته عفاف و حجاب استان با موضوع شیوه های اجرائی نمودن راهکارهای مربوط به این مقوله در سالن اجتمعات ثبت احوال خراسان رضوی و به همت پایگاه بسیج خواهران برگزار شد .

در این جلسه مدیر کل ثبت احوال اسنان ضمن با اهمیت برشمردن عفاف و حجاب بعنوان شعائر دینی و مهمترین عامل در حفظ صیانت از جایگاه زنان و مردان مسلمان اظهار کرد: هر یک از ما موظفیم تا بعنوان یک تکلیف دینی در حوزه اختیارات و وظایف خود در بحث حجاب و عفاف نسبت به رعایت شئونات اسلامی و در مواجه با هنجارشکنان بعنوان آمران به معروف و نهی از منکر اقدام نمائیم تا بتوانیم ضمن کاهش آسیب های ناشی از عدم رعایت عفاف و حجاب در نهادینه شدن این امر الهی اهتمام ورزیم .

نیری همچنین بر لزوم برگزاری کلاسهای توجیهی و آموزشی در این خصوص برای همکاران تاکید کرد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر در مقوله عفاف و حجاب بعنوان یک فعل تخصصی نیازمند آموزش می باشد تا همکاران در حین انجام وظیفه اداری و اجتماعی خود توانند با کمترین هزینه و آسیب نسبت به تذکر و ترویج این سنت حسنه مبادرت نمایند .

در ادامه این جلسه هر یک از اعضاء حاضر در جلسه راهکارها و توضیه های خود را در جهت بهت انجام شدن این فریضه الهی بیان و دبیر جلسه نیز نقطه نظرات ایشان را جهت بررسی و اجرا ثبت کرد.

 


  .::اتصال به منبع خبری ::.